Összes termék - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák



Összes termék

MS203 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.

MS203 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.


Rendelési szám: 136344
Gyártó: TELSEY

Alapár: 81.700,-Ft +áfa, Akciós ár: 4.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 6.096,-Ft, Megtakarítás: 94%
Hozzáad:
MS100/200 Series is a 2 wavelength WDM converter designed to fit into the fast growing optical fibre network deployment. Designed to work as stand alone or to fit into a RM16 Chassis, it adapts the ...Részletek »
MS204 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.

MS204 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.


Rendelési szám: 136345
Gyártó: TELSEY

Alapár: 81.700,-Ft +áfa, Akciós ár: 4.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 6.096,-Ft, Megtakarítás: 94%
Hozzáad:
MS100/200 Series is a 2 wavelength WDM converter designed to fit into the fast growing optical fibre network deployment. Designed to work as stand alone or to fit into a RM16 Chassis, it adapts the ...Részletek »
RM16 - 2 egység magas ház 16 médiakonverternek

RM16 - 2 egység magas ház 16 médiakonverternek


Rendelési szám: 136655
Gyártó: TELSEY

Alapár: 44.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 14.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 17.780,-Ft, Megtakarítás: 68%
Hozzáad:
    Két egység magas ház 16 médiakonverternek. Extra akció: ha megtölti  médiakonverterekkel (vásárol vele együtt 16 médiakonvertert), akkor a házat ingyen adjuk! -Versatile chassis ...Részletek »
SM6024 - 24+4+2 port Switch

SM6024 - 24+4+2 port Switch


Rendelési szám: 136651
Gyártó: TELSEY

Alapár: 626.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 198.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 251.460,-Ft, Megtakarítás: 68%
Hozzáad:
Layer 3 Gigabit Ethernet Switch 24 kombó-SFP porttal, 4 10/100/1000BASE-T porttal és 2 10 Gb-es Ethernet uplink porttal -4 10/100/1000BASE-T auto-sensing Gigabit Ethernet switching ports -24 SFP ...Részletek »
SP102 - Transceiver modul (GBIC)

SP102 - Transceiver modul (GBIC)


Rendelési szám: 136022
Gyártó: TELSEY

Alapár: 22.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 4.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 6.096,-Ft, Megtakarítás: 78%
Hozzáad:
    GBIC (GIBIC) SP102 pluggable transceiver modules are high performance integrated duplex data link for bi-directional communication over single mode optical fiber. It is compliant with the MSA ...Részletek »
SP103 - Transceiver modul

SP103 - Transceiver modul


Rendelési szám: 136342
Gyártó: TELSEY

Alapár: 64.900,-Ft +áfa, Akciós ár: 11.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 14.605,-Ft, Megtakarítás: 82%
Hozzáad:
SP103 pluggable transceiver modules are high performance integrated duplex data link for bi-directional communication over single mode optical fiber. It is compliant with the MSA Small Form Factor ...Részletek »
SP106 - Transceiver modul (GBIC)

SP106 - Transceiver modul (GBIC)


Rendelési szám: 136642
Gyártó: TELSEY

Alapár: 13.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 3.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 4.826,-Ft, Megtakarítás: 72%
Hozzáad:
    GBIC (GIBIC) SP106 are pluggable transceiver module for bi-directional communication over single mode optical fiber. They are compliant with the MSA Small Form Factor Pluggable (SFP) ...Részletek »
TMT PP 47 10m sötét Rugózó kézibeszélő zsinór 10 m 4p4c

TMT PP 47 10m sötét Rugózó kézibeszélő zsinór 10 m 4p4c


Rendelési szám: 138060
Alapár: 300,-Ft +áfa, Akciós ár: 100,-Ft +áfa,
Bruttó: 127,-Ft, Megtakarítás: 67%
Hozzáad:
TMT PP 47 10m Rugózó kézibeszélő zsinór - 10 m 4p4c csatlakozókal 8 nap garanciával
1U magas gyűrűs panel

1U magas gyűrűs panel


Rendelési szám: 138200
Gyártó: NONAME

Alapár: 2.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 1.600,-Ft +áfa,
Bruttó: 2.032,-Ft, Megtakarítás: 30%
Részletek »
Nincs raktáron

- Gyűrűs panel 4 műanyag kábelrögzítő kengyellel - 1U magas - fekete 12 hónap garanciával
1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m fekete

1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m fekete


Rendelési szám: 138001
Akciós ár: 1.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.905,-Ft, Megtakarítás: %
Hozzáad:
- 1x2-es vezeték, 152 m, fekete tekercs - telefonvezeték - hajlékony - sodratlan 8 nap garanciával


Ismeri?
77 Informatika
Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 34.236.38.146
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 591 - Query Time: 0.2725909289093