CPL4W - Switch(4p), B/G Access P., Access GateWay, VoIP [136445] - 7.800,-Ft - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák

  • Rendelési szám: 136445
  • 4 db van raktáron
  • Gyártó: TELSEY

CPL4W - Switch(4p), B/G Access P., Access GateWay, VoIP

Alapár: 38.900,-Ft +áfa, Akciós ár: 7.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 9.906,-Ft, Megtakarítás: 80%

Használt, felújított termék. 3 hónap garanciával Használt, kifogástalanul működő Csomagolása teljes, bontott

Főbb tulajdonságok: 
- Intergált optikai transceiver multi-mode és single-mode optikai átvitelhez
- 4 Ethernet port
- Integrált IEEE802.11b/g Access point
- QoS menedzsment
- VoIP over WLAN
- Távmenedzsment: Telnet, TFTP, DHCP, SNMP, UPnP



BROADBAND INTERFACE: 
Fiber Optic: 
-100BaseBX10, TX 1310nm/RX 1550nm SC csatlakozó
-100BaseSX10, SC csatlakozó 
-100BaseFX, MTRJ csatlakozó 
-100BaseLX, LC csatlakozó 
-100BaseSX/10BaseEFL, VF-45 csatlakozó 

DATA
Domestic LAN interfaces:
-4x 10/100 BaseT Ethernet port
Layer 3:
- NAT/PAT (RFC 1631)
- RIPv2
- Static routing
- Firewall
- IP VPN
QoS:
-IP QoS menedzsmentt
-VLAN 802.1p, 802.1q
Egyéb:
-DHCP kliens/szerver 
-TFTP kliens
-IGMP snooping támogatott (RFC 1112)
-UpnP
WLAN Access Point (for CPL4W):
-IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
-QoS 802.11e - WME, WMM - RTS/CTS védőmechanizmus támogatása - EDCF és HCF támogatott -Security 802.11i (WEP - WPA - MAC filtering)
-Multiple SSID
-VoIP over WLAN támogatott 
-MIMO-G BeamflexTM (MAGIC V+ BF által támogatott)
-Regisztrációs gomb

VOICE:
Egyidejű hanghívások:
- 2x
Analóg Interfészek: 
-2x FXS. RJ -11 
-Dial mode: DTMF
-Csengőhang: beállítható 
VoIP Protokollok:
-H.323 v.4, SIP RFC3261, MGCP
Properties:
-Echo cancellation G.168
-Silence suppression/comfort noise generation
-Modem/fax passthrough
VoIP Codecek:
-G.711, G.723a
Fax over IP Protokollok:
-T.38
Egyéb:
-Dial Plan módosítható

CLASS 5 SERVICES:
H323, SIP, MGCP:
-Tárcsahang 
-Hívás tartása 
-Üzenetvárakoztatás 
-Hívásátirányítás 
-Hívásvárakoztatás 
-3 fős konferencia
Caller ID: 
-V.23 Modem and DTMF transmitter

MENEDZSMENT:
-Integrált webszerver
-DHCP kliens/szerver
-TFTP kliens
-Telnet
-TR -069

ENERGIAELLÁTÁS:
-12Vdc +/ - 15%, 10W
-AC/ DC adapter 230Vac, 50Hz or 110VAC, 60Hz provided

3 hónap garanciával


Ismeri?
77 Informatika
Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 107.23.37.199
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 215 - Query Time: 0.30142974880982