Egyéb - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák


Egyéb

Kép a termékről Termékek Ár+
TMT PP 47 10m sötét Rugózó kézibeszélő zsinór 10 m 4p4c

TMT PP 47 10m sötét Rugózó kézibeszélő zsinór 10 m 4p4c

Raktárkészlet: 145db
Alapár: 300,-Ft +áfa, Akciós ár: 100,-Ft +áfa,
Bruttó: 127,-Ft, Megtakarítás: 67%


Hozzáad:


TMT PP 47 10m Rugózó kézibeszélő zsinór - 10 m 4p4c csatlakozókal 8 nap garanciával
Készülékzsinór 4-eres FEKETE 5m

Készülékzsinór 4-eres FEKETE 5m

Raktárkészlet: 79db
Alapár: 500,-Ft +áfa, Akciós ár: 200,-Ft +áfa,
Bruttó: 254,-Ft, Megtakarítás: 60%


Hozzáad:


Készülékzsinór, 4 eres, 5 m, fekete, RJ-11 12 hónap garanciával
Készülékzsinór 4-eres FEKETE 10m

Készülékzsinór 4-eres FEKETE 10m

Raktárkészlet: 68db
Alapár: 800,-Ft +áfa, Akciós ár: 300,-Ft +áfa,
Bruttó: 381,-Ft, Megtakarítás: 63%


Hozzáad:


Készülékzsinór, 4 eres, 10 m, fekete, RJ-11 12 hónap garanciával
Készülékzsinór 4-eres FEHÉR 10m

Készülékzsinór 4-eres FEHÉR 10m

Raktárkészlet: 29db
Alapár: 600,-Ft +áfa, Akciós ár: 400,-Ft +áfa,
Bruttó: 508,-Ft, Megtakarítás: 33%


Hozzáad:


4 eres készülékzsinór, 10 m, Fehér (RJ-11) 12 hónap garanciával
Készülékzsinór 4-eres fehér 20 m

Készülékzsinór 4-eres fehér 20 m

Raktárkészlet: 76db
Alapár: 500,-Ft +áfa, Akciós ár: 400,-Ft +áfa,
Bruttó: 508,-Ft, Megtakarítás: 20%


Hozzáad:


Készülékzsinór, 4 eres, fehér, 20 m, RJ11 6p4c dugóval szerelt 8 nap garanciával
Cisco CAB-5MODCM RJ-45 apa - 25-tűs párhuzamos anya átal.

Cisco CAB-5MODCM RJ-45 apa - 25-tűs párhuzamos anya átal.

Raktárkészlet: 1db
Alapár: 1.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 500,-Ft +áfa,
Bruttó: 635,-Ft, Megtakarítás: 50%


Hozzáad:


Párhuzamos portról RJ 45-ös portra átalakító eszköz. Cisco CAB-5MODCM Átalakító  -1 x RJ-45 Apa- 1 x 25-tűs DB- 25 Anya 8 nap garanciával
1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m fekete

1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m fekete

Raktárkészlet: 58db
Akciós ár: 1.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.905,-Ft, Megtakarítás: %

Hozzáad:


- 1x2-es vezeték, 152 m, fekete tekercs - telefonvezeték - hajlékony - sodratlan 8 nap garanciával
1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m, fekete

1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m, fekete

Raktárkészlet: 83db
Akciós ár: 1.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.905,-Ft, Megtakarítás: %

Hozzáad:


- 1x2-es vezeték, 152 m, fekete tekercs - telefonvezeték - hajlékony - sodratlan   8 nap garanciával
HP 221692-B23 LC-LC FC Duplex optikai kábel 15 m 10/125um

HP 221692-B23 LC-LC FC Duplex optikai kábel 15 m 10/125um

Raktárkészlet: 5db
Alapár: 5.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 1.700,-Ft +áfa,
Bruttó: 2.159,-Ft, Megtakarítás: 71%


Hozzáad:


LC-LC Duplex Multi-mode SW FC optikai patch kábel - Hosszúság: 15 méter - Csatlakozók: (2 x) 2 x LC male - Fibre optic technológia 8 nap garanciával
Cisco CAB-X21FC LFH60-DB15 DCE kábel, 3m

Cisco CAB-X21FC LFH60-DB15 DCE kábel, 3m

Raktárkészlet: 7db
Alapár: 4.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.556,-Ft, Megtakarítás: 30%


Hozzáad:


A CAB-X21FC soros kábel a Cisco 7000 családnál, Cisco 4000-res sorozatnál, Cisco 3600 sorozatnál, Cisco 2500 sorozatnál, Cisco 1600 sorozatnál, Cisco access szervereknél, és AccessPro PC kártyáknál használatos. A kábel Cisco eszköz oldalán egy DB 60-as "apa" csatlakozó, még a hálózati oldalon egy DB-15-ös "anya" csatlakozó van. - Csatlakozó 1: Low Force Helix 60-tűs (LFH60) Apa - Csatlakozó 2: X.21 DB15 DCE Anya - Hossz: 3 méter - Kábel típus: 28 AWG réz 12 hónap garanciával


Aktuális akcióink:

1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m, fekete
Akciós ár: 1.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.905,-Ft, Megtakarítás: %
1x2-es telefon kárpitvezeték, 152 m fekete
Akciós ár: 1.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.905,-Ft, Megtakarítás: %
HP 221692-B23 LC-LC FC Duplex optikai kábel 15 m 10/125um
Alapár: 5.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 1.700,-Ft +áfa,
Bruttó: 2.159,-Ft, Megtakarítás: 71%

Cisco CAB-X21FC LFH60-DB15 DCE kábel, 3m
Alapár: 4.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.556,-Ft, Megtakarítás: 30%
Cisco CAB-5MODCM RJ-45 apa - 25-tűs párhuzamos anya átal.
Alapár: 1.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 500,-Ft +áfa,
Bruttó: 635,-Ft, Megtakarítás: 50%
Készülékzsinór 4-eres FEKETE 5m
Alapár: 500,-Ft +áfa, Akciós ár: 200,-Ft +áfa,
Bruttó: 254,-Ft, Megtakarítás: 60%

Készülékzsinór 4-eres FEKETE 10m
Alapár: 800,-Ft +áfa, Akciós ár: 300,-Ft +áfa,
Bruttó: 381,-Ft, Megtakarítás: 63%
Készülékzsinór 4-eres FEHÉR 10m
Alapár: 600,-Ft +áfa, Akciós ár: 400,-Ft +áfa,
Bruttó: 508,-Ft, Megtakarítás: 33%
IBM 31R3132 3M Console Switch kábel (USB)
Alapár: 10.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 4.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 5.715,-Ft, Megtakarítás: 57%


Ismeri?
77 Informatika
Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 34.236.38.146
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 663 - Query Time: 0.21020859921264