Switch - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák


Switch

Kép a termékről Termékek- Ár
D-Link DES-1024R+ - 24 portos 10/100 switch

D-Link DES-1024R+ - 24 portos 10/100 switch

Raktárkészlet: 1db
Alapár: 28.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 19.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 24.765,-Ft, Megtakarítás: 30%


Hozzáad:


Rackbe szerelhető switch, munkacsoportok számára készült. 24 10/100 megabites portot kínál az egyes munkaállomásokhoz, illetve a szerverhez. A switchhez hub-ok is csatlakoztathatók. - Kompatibilis az IEEE 802.3, 802.3u és 802.3x szabvánnyal - 24 10/100 Mbit NWay TP-port (RJ-45) - NWay Autosensing (a kapcsolati sebesség automatikus felismerése) - NWay Autonegotiation (a Full duplex/Half duplex üzemmód automatikus felismerése) - Bővítési lehetőség egy opcionális 2 portos 100 megabites üvegszálas bővítőmodullal - A felhasználók és a hardverek címeinek (MAC) automatikus észlelése - Flow-Control Full-duplex üzemmódban - Back-Pressure Half-duplex üzemmódban - Portok automatikus igazodása az MDI/MDI-X-kapcsolathoz - A sodort érpárú kábelek polaritásának automatikus korrekciója - Puffer-RAM automatikus kiosztással minden port számára 12 hónap szervizgaranciával
Cisco WS-CE500-24TT Catalyst Express 24 portos switch

Cisco WS-CE500-24TT Catalyst Express 24 portos switch

Raktárkészlet: 2db
Alapár: 66.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 15.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 19.050,-Ft, Megtakarítás: 77%


Hozzáad:


- Portok: 24 x 10/100 Mbps Ethernet (RJ-45), 2 x 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet (RJ-45) - Formátum: 1U magas asztali - MAC tábla: 8K - Menedzselhető: RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, HTTPS - Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x - Routing Protocol: IGMPv2, IGMPv3 - Memória: 32 MB - Flash: 16 MB - Switching capacity: 8.8 Gbps 12 hónap garanciával #!#201912
LINKSYS SLM248P-G5 48-port 10/100 + 2-port Gigabit Switch

LINKSYS SLM248P-G5 48-port 10/100 + 2-port Gigabit Switch

Raktárkészlet: 1db
Alapár: 132.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 25.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 31.750,-Ft, Megtakarítás: 81%


Hozzáad:


48 portos menedzselhető smart switch - Gyártó: Cisco - 48 x 10/100 Mbps Fast Ethernet port (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) - 2 x 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet port (SFP) - SNMP - menedzselhető - QoS - Hálózati szabvány: 802.3a 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 802.3z Gigabit Ethernet, 802.3x Flow Control - VLAN-ok száma: 128 - Titkosítás: ToS/DSCP - Hitelesítés: 802.1x: RADIUS; EAP-TTLS, PEAP, EAP-MD5, LEAP, EAP-TLS - MIB: RFC1213 MIB-2, RFC2863 Interface MIB, RFC2665 Ether-like MIB, RFC1493 Bridge MIB, RFC2674 Extended Bridge MIB (P-bridge, Q-bridge), RFC2819 RMON MIB (groups 1, 2, 3, 9 only), RFC2737 Entity MIB, RFC 2618 RADIUS Client MIB - Tömeg: 4,6 kg - Méret: 4,4 x 4,32 x 3,45 cm 14nap garanciával #!#201912
D-Link DES-3052 - 52-p. L2 munkacsoportos switch

D-Link DES-3052 - 52-p. L2 munkacsoportos switch

Raktárkészlet: 1db
Alapár: 130.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 25.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 31.750,-Ft, Megtakarítás: 81%


Hozzáad:


52 portos menedzselhető Layer2 switch. A DES-3052 a D-Link egyik legmagasabb tudású switch terméke a belépő szintű menedzselhető switchek palettáján. A 4 db gigabites uplinknek, az átfogó hálózati biztonságnak és a széles körű hálózati menedzselhetőségnek köszönhetően ez a funkciókban gazdag készülék kiváló megoldás minden olyan szervezet és vállalkozás számára, amelyik egy biztonságos, mégis költségkímélő hálózatot kíván kiépíteni. Interfész: - 48 10/100Base-TX Ethernet port - 4 beépített 10/100/1000Base-T Gigabit port - 2 szabad SFP bemenet (kombó portként 2 rézporttal) - RS-232 konzol port - Ventilátor nélküli kivitel Teljesítmény: - Belső sávszélesség: 17,6 Gbps - Jumbo frame támogatás (maximum 2048 byte) - 802.1D/802.1w/802.1s Spanning Tree Power over Ethernet (PoE): - Maximum 15,4 W portonként - Teljes leadható teljesítmény: 185 W Biztonság: - ACL - 802.1X portalapú/MAC-alapú Access Control - Guest VLAN - Port security: 16 MAC portonként - D-Link Safeguard Engine VLAN: - GVRP - Guest VLAN - 802.1Q Quality of Service (QoS): - 802.1p Priority Queues/Multi-Layer CoS - Per port/per flow bandwidth control (64 kbps) Forgalommegfigyelés: - Broadcast storm control - 802.3ad Link Aggregation (port trunks) - Port mirroring Konfiguráció/menedzsment: - Webalapú konfiguráció/menedzsment - Command Line Interface (CLI) - SNMP v.1, v.2c, v.3 - RMON v1, v2 - RADIUS/TACACS+ authentication a menedzsmenthez - SSH v1, v2, SSL v3 - Telnet server/client - Single IP Management (SIM), virtuális stack akár 32 egységgel - D-View menedzsment modul 14nap garanciával #!#201912
MICROCOM 5 portos 100Mb mini switch

MICROCOM 5 portos 100Mb mini switch

Raktárkészlet: 3db
Alapár: 3.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.175,-Ft, Megtakarítás: 26%


Hozzáad:


-Mini switch 5 porttal -10/100M adatátvitel -Half duplex és Full duplex -Extra kis méret: 8 x 6,5 x 2 cm -Power Led, 5db Link/ACT LED, 5db SPD LED -Külső 5V-os tápegység (tartozék) 12 hónap garanciával
Telsey FM1048S/2xG - 48 portos stackelhető L2 switch

Telsey FM1048S/2xG - 48 portos stackelhető L2 switch

Raktárkészlet: 1db
Alapár: 116.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 25.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 31.750,-Ft, Megtakarítás: 79%


Hozzáad:


Csomagolási adatok: Súly: 10 kg Méret: 40 cm x 15 cm x 60 cm 14 nap szavatossággal #!#201912
LINKSYS SRW208L-EU 8-Port 10/100 Ethernet Switch WebView

LINKSYS SRW208L-EU 8-Port 10/100 Ethernet Switch WebView

Raktárkészlet: 1db
Alapár: 37.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 3.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 4.445,-Ft, Megtakarítás: 91%


Hozzáad:


Bemutatótermi darab! Cisco Small Business switch - Portok: 8 x 10/100Base-TX RJ-45 10/100Mbps Fast Ethernet, 1 x mini GBIS/SFP, 1 x LC type 100Base-LX SMF (1310nm) uplink, 1 x Console port - Standards: 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 802.3z Gigabit Ethernet, 802.3x Flow Control, 802.3 ad LACP, 802.1D STP, 802.1Q/p VLAN, 802.1w Rapid STP, 802.1s Multiple STP, 802.1x Port Access Authentication - Full Duplex flow controll - MAC: 8k - Menedzsekhető: SNMP - Biztonságos távoli elérés - Biztonság: IEEE 802.1x: 802.1x - RADIUS Authentication. MD5 Encryption, Access Control: ACLs - Drop or Rate Limit based on: Source and Destination MAC-based Source and Destination IP address Protocol, TOS/DSCP, Port, VLAN, Ethertype - Kábelezési technológia: UTP CAT 5 (vagy jobb) 10BASE-T/100BASE-TX, UTP CAT 5e (vagy jobb) 1000BASE-T - Switching method: Store and Forward - VLAN: 256 aktív (4096 range), Port-based and 802.1Q Tag-based VLANs Management VLAN - QoS - Port tükrözés forgalom elemzés céljából - Cross-link, automatikus MDI/MDI-X felismerés - Half/Full duplex mód - Rögzíti a csatlakozó gépek és hálózati eszközök MAC számát - Rack-be szerelhető - Tartozékok: adapter, rack-mountable kit, Driver CD A soros kábel hiányzik a csomagból, de az eszköz egyébként is könyebben menedzselhető és konfigurálható webes felületen keresztül (melynek segítségével a firmware upgrade is elvégezhető)! 12 hónap garanciával #!#201912


Aktuális akcióink:

Linksys SRW208G-EU - 8 portos switch
Alapár: 46.200,-Ft +áfa, Akciós ár: 18.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 23.495,-Ft, Megtakarítás: 60%
D-Link DES-1024R+ - 24 portos 10/100 switch
Alapár: 28.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 19.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 24.765,-Ft, Megtakarítás: 30%
D-Link DES-3052 - 52-p. L2 munkacsoportos switch
Alapár: 130.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 25.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 31.750,-Ft, Megtakarítás: 81%

FS105 - 5 portos 10/100 switch
Alapár: 3.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 1.300,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.651,-Ft, Megtakarítás: 62%
FS108 - 8 portos 10/100 switch
Alapár: 4.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 2.540,-Ft, Megtakarítás: 58%
FS124 - 24 portos 10/100 switch
Alapár: 12.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 7.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 9.906,-Ft, Megtakarítás: 37%

FM1048S/2xG - 48 p. stackelhető L2 switch (GBIC)
Alapár: 116.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 18.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 22.860,-Ft, Megtakarítás: 85%
Telsey FS124 - 24 portos 10/100 switch
Alapár: 12.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 10.400,-Ft +áfa,
Bruttó: 13.208,-Ft, Megtakarítás: 15%
CPL4W - Switch(4p), B/G Access P., Access GateWay, VoIP
Alapár: 38.900,-Ft +áfa, Akciós ár: 7.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 9.906,-Ft, Megtakarítás: 80%


Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 35.172.203.87
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 540 - Query Time: 0.082895269561768