Switch - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák


Switch

Kép a termékről Termékek Ár+
FS105 - 5 portos 10/100 switch

FS105 - 5 portos 10/100 switch

Raktárkészlet: 17db
Alapár: 3.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 1.300,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.651,-Ft, Megtakarítás: 62%


Hozzáad:


    FS-105 is an 5 port 10/100Mbps TX Auto-Negotiation Ethernet Switch that offers practical Ethernet switching solutions for small and medium offices. This reliable switch delivers excellent performance and non-blocking throughput, while ensuring low total cost of ownership -Compliant with the IEEE802.3 10BaseT Ethernet, IEEE802.3u 100BaseTX specifications -5 port 10/100Mbps TX Auto-Negotiation Ethernet Switch -Full/Half-Duplex capability on each TX port -Supports TP interface Auto MDIX function for auto TX/RX swap -Automatic Source MAC Address Learning and Aging -Supports up to 1024 MAC addresses -Up to 384KB buffer -Supports Store & Forward architecture and performs forwarding and filtering -Standards: IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100BaseTX, IEEE 802.3x Flow Control -Access Method: CSMA/CD -Network Media: 10BaseT: UTP Cat. 3 or higher, 100BaseTX: UTP Cat. 5 or higher -Transmission Method: Store and Forward -MAC Address Table: 1K -Built-in Buffer: 384KB -Data Transfer Rate: 10/100Mbps (Half-duplex) -Auto MDI/MDIX -LED Indicators: Power, Link/Activity -Power: 9Vdc 500mA (MAX) -Temperature: 0° to 50° C (operating) -20° to 70° C (storage) -Humidity: 5% to 90 % non-condensing (operating) 5% to 90% non-condensing (storage) -Operating and storage altitude: up to 3000 meters -Certifications: FCC Part 15 Class B, CE Mark, GOST -90mm(L) x 68.5mm(W) x 22mm(H) -Weight: 170 gr. 12 hónap garanciával
FS108 - 8 portos 10/100 switch

FS108 - 8 portos 10/100 switch

Raktárkészlet: 7db
Alapár: 4.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 2.540,-Ft, Megtakarítás: 58%


Hozzáad:


    FS-108 is an 8 port 10/100Mbps TX Auto-Negotiation Ethernet Switch that offers practical Ethernet switching solutions for small and medium offices. This reliable switch delivers excellent performance and non-blocking throughput, while ensuring low total cost of ownership. -Compliant with the IEEE802.3 10BaseT Ethernet, IEEE802.3u 100BaseTX specifications -8 port 10/100Mbps TX Auto-Negotiation Ethernet Switch -Full/Half-Duplex capability on each TX port -Supports TP interface Auto MDIX function for auto TX/RX swap -Automatic Source MAC Address Learning and Aging -Supports up to 1024 MAC addresses -Up to 768KB buffer -Supports Store & Forward architecture and performs forwarding and filtering -IEEE802.3x Flow Control for Full-duplex, Back Pressure for Half-duplex operation -Supports to handle up to 1536 bytes packet -LED indicators for simple diagnostics and management -Plug and Play -Standards: IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100BaseTX, IEEE 802.3x Flow Control -Access Method: CSMA/CD -Network Media: 10BaseT: UTP Cat. 3 or higher, 100BaseTX: UTP Cat. 5 or higher -Transmission Method: Store and Forward -MAC Address Table: 1K -Built-in Buffer: 768 KB -Data Transfer Rate: 10/100Mbps (Half-duplex) -Auto MDI/MDIX -LED Indicators: Power, Link/Activity -Power: 9Vdc 500mA (MAX) -Temperature: 0° to 50° C (operating) -20° to 70° C (storage) -Humidity: 5% to 90 % non-condensing (operating) 5% to 90% non-condensing (storage) -Certifications: FCC Part 15 Class B, CE Mark, GOST -Operating and storage altitude: up to 3000 meters Specification -Dimension: 140mm(L) x 77mm(W) x 28mm(H) -Weight: 300g / Disclaimer 12 hónap garanciával
MICROCOM 5 portos 100Mb mini switch

MICROCOM 5 portos 100Mb mini switch

Raktárkészlet: 3db
Alapár: 3.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.175,-Ft, Megtakarítás: 26%


Hozzáad:


-Mini switch 5 porttal -10/100M adatátvitel -Half duplex és Full duplex -Extra kis méret: 8 x 6,5 x 2 cm -Power Led, 5db Link/ACT LED, 5db SPD LED -Külső 5V-os tápegység (tartozék) 12 hónap garanciával
LINKSYS SRW208L-EU 8-Port 10/100 Ethernet Switch WebView

LINKSYS SRW208L-EU 8-Port 10/100 Ethernet Switch WebView

Raktárkészlet: 1db
Alapár: 37.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 3.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 4.445,-Ft, Megtakarítás: 91%


Hozzáad:


Bemutatótermi darab! Cisco Small Business switch - Portok: 8 x 10/100Base-TX RJ-45 10/100Mbps Fast Ethernet, 1 x mini GBIS/SFP, 1 x LC type 100Base-LX SMF (1310nm) uplink, 1 x Console port - Standards: 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 802.3z Gigabit Ethernet, 802.3x Flow Control, 802.3 ad LACP, 802.1D STP, 802.1Q/p VLAN, 802.1w Rapid STP, 802.1s Multiple STP, 802.1x Port Access Authentication - Full Duplex flow controll - MAC: 8k - Menedzsekhető: SNMP - Biztonságos távoli elérés - Biztonság: IEEE 802.1x: 802.1x - RADIUS Authentication. MD5 Encryption, Access Control: ACLs - Drop or Rate Limit based on: Source and Destination MAC-based Source and Destination IP address Protocol, TOS/DSCP, Port, VLAN, Ethertype - Kábelezési technológia: UTP CAT 5 (vagy jobb) 10BASE-T/100BASE-TX, UTP CAT 5e (vagy jobb) 1000BASE-T - Switching method: Store and Forward - VLAN: 256 aktív (4096 range), Port-based and 802.1Q Tag-based VLANs Management VLAN - QoS - Port tükrözés forgalom elemzés céljából - Cross-link, automatikus MDI/MDI-X felismerés - Half/Full duplex mód - Rögzíti a csatlakozó gépek és hálózati eszközök MAC számát - Rack-be szerelhető - Tartozékok: adapter, rack-mountable kit, Driver CD A soros kábel hiányzik a csomagból, de az eszköz egyébként is könyebben menedzselhető és konfigurálható webes felületen keresztül (melynek segítségével a firmware upgrade is elvégezhető)! 12 hónap garanciával #!#201912
CPL4W - Switch(4p), B/G Access P., Access GateWay, VoIP

CPL4W - Switch(4p), B/G Access P., Access GateWay, VoIP

Raktárkészlet: 4db
Alapár: 38.900,-Ft +áfa, Akciós ár: 7.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 9.906,-Ft, Megtakarítás: 80%


Hozzáad:


    Főbb tulajdonságok:  - Intergált optikai transceiver multi-mode és single-mode optikai átvitelhez - 4 Ethernet port - Integrált IEEE802.11b/g Access point - QoS menedzsment - VoIP over WLAN - Távmenedzsment: Telnet, TFTP, DHCP, SNMP, UPnP BROADBAND INTERFACE:  Fiber Optic:   -100BaseBX10, TX 1310nm/RX 1550nm SC csatlakozó -100BaseSX10, SC csatlakozó  -100BaseFX, MTRJ csatlakozó  -100BaseLX, LC csatlakozó  -100BaseSX/10BaseEFL, VF-45 csatlakozó  DATA Domestic LAN interfaces: -4x 10/100 BaseT Ethernet port Layer 3: - NAT/PAT (RFC 1631) - RIPv2 - Static routing - Firewall - IP VPN QoS: -IP QoS menedzsmentt -VLAN 802.1p, 802.1q Egyéb: -DHCP kliens/szerver  -TFTP kliens -IGMP snooping támogatott (RFC 1112) -UpnP WLAN Access Point (for CPL4W): -IEEE 802.11b, IEEE 802.11g -QoS 802.11e - WME, WMM - RTS/CTS védőmechanizmus támogatása - EDCF és HCF támogatott -Security 802.11i (WEP - WPA - MAC filtering) -Multiple SSID -VoIP over WLAN támogatott  -MIMO-G BeamflexTM (MAGIC V+ BF által támogatott) -Regisztrációs gomb VOICE: Egyidejű hanghívások : - 2x Analóg Interfészek:   -2x FXS. RJ -11  -Dial mode: DTMF -Csengőhang: beállítható  VoIP Protokollok: -H.323 v.4, SIP RFC3261, MGCP Properties : -Echo cancellation G.168 -Silence suppression/comfort noise generation -Modem/fax passthrough VoIP Codecek: -G.711, G.723a Fax over IP Protokollok: -T.38 Egyéb: -Dial Plan módosítható CLASS 5 SERVICES: H323, SIP, MGCP: -Tárcsahang  -Hívás tartása  -Üzenetvárakoztatás  -Hívásátirányítás  -Hívásvárakoztatás  -3 fős konferencia Caller ID:  -V.23 Modem and DTMF transmitter MENEDZSMENT: -Integrált webszerver -DHCP kliens/szerver -TFTP kliens -Telnet -TR -069 ENERGIAELLÁTÁS: -12Vdc +/ - 15%, 10W -AC/ DC adapter 230Vac, 50Hz or 110VAC, 60Hz provided 3 hónap garanciával
FS124 - 24 portos 10/100 switch

FS124 - 24 portos 10/100 switch

Raktárkészlet: 2db
Alapár: 12.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 7.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 9.906,-Ft, Megtakarítás: 37%


Hozzáad:


    This rackmount switch is an easy to install 24 port Fast Ethernet switch for small/medium businesses with high performance and competitive price. It's a perfect way to extend your network structure. -Compliant with the IEEE802.3 10BaseT Ethernet, IEEE802.3u 100BaseTX specifications -24 port 10/100Mbps TX Auto-Negotiation Ethernet Switch -Full/Half-Duplex capability on each TX port -Supports TP interface Auto MDIX function for auto TX/RX swap -Automatic Source MAC Address Learning and Aging -Supports up to 8K MAC addresses -Up to 1,25MB buffer -Supports Store & Forward architecture and performs forwarding and filtering -Broadcast Storming Filter function -IEEE802.3x flow control for Full-duplex -Back Pressure function for Half-duplex operation -Supports to handle up to 1552 bytes packet -LED indicators for simple diagnostics and management -Plug and Play Specification -Standards: IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100BaseTX, IEEE 802.3x Flow Control -Access Method: CSMA/CD -Network Media: 10BaseT: UTP Cat. 3 or higher, 100BaseTX: UTP Cat. 5 or higher -Transmission Method: Store and Forward -MAC Address Table: 8K -Built-in Buffer: 1,25MB -Data Transfer Rate: 10/100Mbps (Half-duplex), 20/200Mbps (Full-duplex) -Auto MDI/MDIX: Yes -LED Indicators: Power, Link/Activity, speed -Temperature: 0° to 50° C (operating)-20° to 70° C (storage) -Humidity: 5% to 90 % non-condensing (operating) 5% to 90% non-condensing (storage) -Certifications: FCC Part 15 Class A, CE Mark -Dimension:440mm(L) x 200mm(W) x 44mm(H) - Weight: 2,5 kg 12 hónap garanciával
Telsey FS124 - 24 portos 10/100 switch

Telsey FS124 - 24 portos 10/100 switch

Raktárkészlet: 4db
Alapár: 12.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 10.400,-Ft +áfa,
Bruttó: 13.208,-Ft, Megtakarítás: 15%


Hozzáad:


12 hónap garanciával
Cisco WS-CE500-24TT Catalyst Express 24 portos switch

Cisco WS-CE500-24TT Catalyst Express 24 portos switch

Raktárkészlet: 2db
Alapár: 66.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 15.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 19.050,-Ft, Megtakarítás: 77%


Hozzáad:


- Portok: 24 x 10/100 Mbps Ethernet (RJ-45), 2 x 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet (RJ-45) - Formátum: 1U magas asztali - MAC tábla: 8K - Menedzselhető: RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, HTTPS - Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x - Routing Protocol: IGMPv2, IGMPv3 - Memória: 32 MB - Flash: 16 MB - Switching capacity: 8.8 Gbps 12 hónap garanciával #!#201912
Telsey FS126 - 24 portos 10/100 switch

Telsey FS126 - 24 portos 10/100 switch

Raktárkészlet: 7db
Alapár: 20.600,-Ft +áfa, Akciós ár: 17.600,-Ft +áfa,
Bruttó: 22.352,-Ft, Megtakarítás: 15%


Hozzáad:


12 hónap garanciával
FM1048S/2xG - 48 p. stackelhető L2 switch (GBIC)

FM1048S/2xG - 48 p. stackelhető L2 switch (GBIC)

Raktárkészlet: 6db
Alapár: 116.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 18.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 22.860,-Ft, Megtakarítás: 85%


Hozzáad:


    Part number: FM1048SO-2G- Layer 2 Stackable Fast Ethernet Switch 48-port stackable 10/100TX switch with 2 active SFP bays (unpopulated) and 2 standby 10/100/1000T ports (RJ-45)FM1048S0-2G provides high performance Layer 2 switching in an affordable stackable configuration platform. This switch offers 48 10/100 ports, two fixed SFP Combo slots plus two integrated stacking connectors providing resilient stacking functionality. The stacking capability integrated into this platform is configured as a resilient ring topology designed to provide high reliability and simplified management for higher port density applications. -Industry Standard CLI -Simple, intuitive, fully featured Web Interface -Secure encrypted WEB and CLI management with SSH v2 and SSL -SNMP -Provides standards based 802.3af -Single IP address Stack management -GbE ports providing resilient stacking -Across Stack Link Aggregation -Across Stack VLAN configurationAcross Stack Port Mirroring -Redundant standby stack master -8 Priorities assigned to 4 queues -802.1p for Layer 2 QoS -DSCP (Diffserv) for Layer 3 QoS -Guest VLAN: to ensure visitors or unauthorized users connect only to services defined by System Administrators. > TACACS+: for ease of management security administration -802.1p to DSCP remarking traffic ready for transport to the Layer 3 core of the network -802.1x and RADIUS network login: for advanced control of user authentication and accountability System capacity -DRAM: 128 MB -Flash Memory: 32MB -CPU Freq.: 300Mhz -VLAN IDs: Up to 256 -MAC addresses: 8,000 Interface Standards -IEEE 802.3 10Base-T - IEEE 802.3u 100Base-TX -IEEE 802.3z 1000base-SX -IEEE 802.3ab 1000Base-T system configuration -Weight: 3,19 Kg > Mounting: 19" rack ( 1 Unit) mountable -W x D x H: 441 mm x 387 mm x 43.2 mm (17.3 in x 15.2 in x 1.7 in) Performances -Wire speed switching on all Ethernet ports -14,880pps for 10Mbps Ethernet -148,800pps for 100Mbps fast Ethernet -1,448,000pps for 1000Mbps Gigabit Ethernet -Forwarding rate: 9.5 Mpps -Chipset...


Aktuális akcióink:

FS124 - 24 portos 10/100 switch
Alapár: 12.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 7.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 9.906,-Ft, Megtakarítás: 37%
FM1048S/2xG - 48 p. stackelhető L2 switch (GBIC)
Alapár: 116.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 18.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 22.860,-Ft, Megtakarítás: 85%
Telsey FS124 - 24 portos 10/100 switch
Alapár: 12.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 10.400,-Ft +áfa,
Bruttó: 13.208,-Ft, Megtakarítás: 15%

CPL4W - Switch(4p), B/G Access P., Access GateWay, VoIP
Alapár: 38.900,-Ft +áfa, Akciós ár: 7.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 9.906,-Ft, Megtakarítás: 80%
Telsey FS126 - 24 portos 10/100 switch
Alapár: 20.600,-Ft +áfa, Akciós ár: 17.600,-Ft +áfa,
Bruttó: 22.352,-Ft, Megtakarítás: 15%
SM6024 - 24+4+2 port Switch
Alapár: 626.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 28.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 35.560,-Ft, Megtakarítás: 96%

Telsey FM1048S/2xG - 48 portos stackelhető L2 switch
Alapár: 116.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 25.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 31.750,-Ft, Megtakarítás: 79%
LINKSYS SRW248G4 48-Port 10/100 + 4 port Gigabit Switch
Alapár: 165.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 25.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 31.750,-Ft, Megtakarítás: 85%
LINKSYS SRW208L-EU 8-Port 10/100 Ethernet Switch WebView
Alapár: 37.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 3.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 4.445,-Ft, Megtakarítás: 91%


Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 35.172.203.87
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 654 - Query Time: 0.096064111114501