Összes termék - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák



Összes termék

MS101 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.

MS101 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.


Rendelési szám: 136426
Gyártó: TELSEY

Alapár: 19.900,-Ft +áfa, Akciós ár: 3.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 4.826,-Ft, Megtakarítás: 81%
Hozzáad:
MS100/200 Series is a 2 wavelength WDM converter designed to fit into the fast growing optical fibre network deployment. Designed to work as stand alone or to fit into a RM16 Chassis, it adapts the ...Részletek »
MS203 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.

MS203 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.


Rendelési szám: 136344
Gyártó: TELSEY

Alapár: 81.700,-Ft +áfa, Akciós ár: 4.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 6.096,-Ft, Megtakarítás: 94%
Hozzáad:
MS100/200 Series is a 2 wavelength WDM converter designed to fit into the fast growing optical fibre network deployment. Designed to work as stand alone or to fit into a RM16 Chassis, it adapts the ...Részletek »
MS204 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.

MS204 médiakonverter - kéthullámhosszú WDM átalak.


Rendelési szám: 136345
Gyártó: TELSEY

Alapár: 81.700,-Ft +áfa, Akciós ár: 4.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 6.096,-Ft, Megtakarítás: 94%
Hozzáad:
MS100/200 Series is a 2 wavelength WDM converter designed to fit into the fast growing optical fibre network deployment. Designed to work as stand alone or to fit into a RM16 Chassis, it adapts the ...Részletek »
RM16 - 2 egység magas ház 16 médiakonverternek

RM16 - 2 egység magas ház 16 médiakonverternek


Rendelési szám: 136655
Gyártó: TELSEY

Alapár: 44.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 14.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 17.780,-Ft, Megtakarítás: 68%
Részletek »
Nincs raktáron

    Két egység magas ház 16 médiakonverternek. Extra akció: ha megtölti  médiakonverterekkel (vásárol vele együtt 16 médiakonvertert), akkor a házat ingyen adjuk! -Versatile chassis ...Részletek »
SM6024 - 24+4+2 port Switch

SM6024 - 24+4+2 port Switch


Rendelési szám: 136651
Gyártó: TELSEY

Alapár: 626.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 198.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 251.460,-Ft, Megtakarítás: 68%
Hozzáad:
Layer 3 Gigabit Ethernet Switch 24 kombó-SFP porttal, 4 10/100/1000BASE-T porttal és 2 10 Gb-es Ethernet uplink porttal -4 10/100/1000BASE-T auto-sensing Gigabit Ethernet switching ports -24 SFP ...Részletek »
SP102 - Transceiver modul (GBIC)

SP102 - Transceiver modul (GBIC)


Rendelési szám: 136022
Gyártó: TELSEY

Alapár: 22.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 4.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 6.096,-Ft, Megtakarítás: 78%
Hozzáad:
    GBIC (GIBIC) SP102 pluggable transceiver modules are high performance integrated duplex data link for bi-directional communication over single mode optical fiber. It is compliant with the MSA ...Részletek »
SP103 - Transceiver modul

SP103 - Transceiver modul


Rendelési szám: 136342
Gyártó: TELSEY

Alapár: 64.900,-Ft +áfa, Akciós ár: 11.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 14.605,-Ft, Megtakarítás: 82%
Hozzáad:
SP103 pluggable transceiver modules are high performance integrated duplex data link for bi-directional communication over single mode optical fiber. It is compliant with the MSA Small Form Factor ...Részletek »
SP106 - Transceiver modul (GBIC)

SP106 - Transceiver modul (GBIC)


Rendelési szám: 136642
Gyártó: TELSEY

Alapár: 13.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 3.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 4.826,-Ft, Megtakarítás: 72%
Hozzáad:
    GBIC (GIBIC) SP106 are pluggable transceiver module for bi-directional communication over single mode optical fiber. They are compliant with the MSA Small Form Factor Pluggable (SFP) ...Részletek »
SP6D-ST-SC-A2 SP6D-ST-SC-A2 duplex patch 62,5 2 m + 3 m

SP6D-ST-SC-A2 SP6D-ST-SC-A2 duplex patch 62,5 2 m + 3 m


Rendelési szám: 139251
Alapár: 3.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.175,-Ft, Megtakarítás: 17%
Hozzáad:
SP6D-ST-SC-A2 duplex patch 62,5 2 m + 3 m optikai patch kábel - AMP-LZ 0-+349574-2: 2xST-2xST duplex 2m - TENOVIS 2.990.306.103: 2xSC/2xSC duplex 3 m 8 nap garanciával
SPD9-FC-ST-A3 SPD9-FC-ST-A3 duplex 3m

SPD9-FC-ST-A3 SPD9-FC-ST-A3 duplex 3m


Rendelési szám: 138779
Alapár: 3.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.175,-Ft, Megtakarítás: 17%
Hozzáad:
SPD9-FC-ST-A3 duplex 3 m optikai patch kábel - Brand-Rex Fibex 2xST/2xFC duplex patch kábel 8 nap garanciával


Ismeri?
Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 54.166.207.223
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 616 - Query Time: 0.32061656340027