LINKSYS SRW208L-EU 8-Port 10/100 Ethernet Switch WebView [142422] - 3.500,-Ft - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák

  • Rendelési szám: 142422
  • 1 db van raktáron
  • Gyártó: LINKSYS

LINKSYS SRW208L-EU 8-Port 10/100 Ethernet Switch WebView

Alapár: 37.400,-Ft +áfa, Akciós ár: 3.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 4.445,-Ft, Megtakarítás: 91%

Használt, felújított termék. 12 hónap garanciával Használt, kifogástalanul működő Csomagolása teljes, bontott

Bemutatótermi darab!
Cisco Small Business switch
- Portok: 8 x 10/100Base-TX RJ-45 10/100Mbps Fast Ethernet, 1 x mini GBIS/SFP, 1 x LC type 100Base-LX SMF (1310nm) uplink, 1 x Console port
- Standards: 802.3 10BASE-T Ethernet, 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 802.3z Gigabit Ethernet, 802.3x Flow Control, 802.3 ad LACP, 802.1D STP, 802.1Q/p VLAN, 802.1w Rapid STP, 802.1s Multiple STP, 802.1x Port Access Authentication
- Full Duplex flow controll
- MAC: 8k
- Menedzsekhető: SNMP
- Biztonságos távoli elérés
- Biztonság: IEEE 802.1x: 802.1x - RADIUS Authentication. MD5 Encryption, Access Control: ACLs - Drop or Rate Limit based on: Source and Destination MAC-based Source and Destination IP address Protocol, TOS/DSCP, Port, VLAN, Ethertype
- Kábelezési technológia: UTP CAT 5 (vagy jobb) 10BASE-T/100BASE-TX, UTP CAT 5e (vagy jobb) 1000BASE-T
- Switching method: Store and Forward
- VLAN: 256 aktív (4096 range), Port-based and 802.1Q Tag-based VLANs Management VLAN
- QoS
- Port tükrözés forgalom elemzés céljából
- Cross-link, automatikus MDI/MDI-X felismerés
- Half/Full duplex mód
- Rögzíti a csatlakozó gépek és hálózati eszközök MAC számát
- Rack-be szerelhető
- Tartozékok: adapter, rack-mountable kit, Driver CD
A soros kábel hiányzik a csomagból, de az eszköz egyébként is könyebben menedzselhető és konfigurálható webes felületen keresztül (melynek segítségével a firmware upgrade is elvégezhető)!

12 hónap garanciával
#!#201912


Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 3.234.241.200
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 215 - Query Time: 0.079650505889892