MILAN médiakonverter - 100Base-TX to 100Base-FX (SC) UTP-optika [100234] - 13.400,-Ft - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák

  • Rendelési szám: 100234
  • 2 db van raktáron
  • Gyártó: MILAN

MILAN médiakonverter - 100Base-TX to 100Base-FX (SC) UTP-optika

Alapár: 58.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 13.400,-Ft +áfa,
Bruttó: 17.018,-Ft, Megtakarítás: 77%

Outlet termék felvásárlásból, vagy kifutó modell. 8 nap garanciával Vadonatúj Csomagolása teljes, bontatlan
MIL-C2113-60 konverter csomag (100Mbps SMF SC-UTP)
100BASE-T csatlakozó a réz oldalon
100BASE-FX (SC) csatlakozó az optikai oldalon
Power és mindkét csatlakozás LINK és AKT visszajelzése LED-ekkel
Külső tápegység (a csomag része)
60km optikai távolságig



Ismeri?
Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 54.166.207.223
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 253 - Query Time: 0.2518384773407