Kábel - Computer Outlet - http://outlet.77.hu - PC olcsón 
Computer Outlet, PC olcsón
Kategóriák

Kábel

 

Aktuális akcióink:

IBM 12R9914 LC-LC duplex optikai patch kábel 5 m
Alapár: 3.200,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.700,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.429,-Ft, Megtakarítás: 16%
HP 221692-B23 LC-LC FC Duplex optikai kábel 15 m 10/125um
Alapár: 5.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 1.700,-Ft +áfa,
Bruttó: 2.159,-Ft, Megtakarítás: 71%
SCSC09DYE2 Duplex SC-SC optikai patch kábel 9/125
Alapár: 4.500,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.800,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.556,-Ft, Megtakarítás: 38%

Duplex SC-SC optikai patchkábel 62,5/125
Alapár: 4.800,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.400,-Ft +áfa,
Bruttó: 3.048,-Ft, Megtakarítás: 50%
SC/UPC Pig-Tail 9/125 1,5m optikai patchkábel
Alapár: 2.000,-Ft +áfa, Akciós ár: 1.500,-Ft +áfa,
Bruttó: 1.905,-Ft, Megtakarítás: 25%
IBM 23R7137 13.0 m LC/LC Fibre kábel
Alapár: 26.300,-Ft +áfa, Akciós ár: 15.000,-Ft +áfa,
Bruttó: 19.050,-Ft, Megtakarítás: 43%

HP 8121-0637 mini-B USB kábel 1,4m
Alapár: 700,-Ft +áfa, Akciós ár: 500,-Ft +áfa,
Bruttó: 635,-Ft, Megtakarítás: 29%
Gembird CC-USB-A5P-10 mini-B USB kábel 3m
Alapár: 800,-Ft +áfa, Akciós ár: 600,-Ft +áfa,
Bruttó: 762,-Ft, Megtakarítás: 25%
IBM 19K1252 LC-LC optikai kábel - 5.0m
Alapár: 3.200,-Ft +áfa, Akciós ár: 2.200,-Ft +áfa,
Bruttó: 2.794,-Ft, Megtakarítás: 31%


Ismeri?
Kártyás fizetés szolgáltatója:
Elfogadott kártyák:
Acceptance Mark
 | Főoldal | 
Az Ön aktuális IP címe: 54.224.166.141
Weblap tartalmának változtatásának jogát fenntartjuk. Áraink a készlet erejéig érvényesek.
Parse Time: - Number of Queries: 381 - Query Time: 0.42674313092041